ERKAN YAZILIM | WEBMASTER SERVİSİ
Giriş Yap/Üye Ol

Huawei Müzik, Avrupa genelinde kullanıma sunuluyor

baharyilmazer Genel Optimizasyon 17.Mar.2020 8 görüntülenme 0 yorum

Apple Music ve Spotify'ın yeni rakibi olması beklenen Huawei Müzik, Avrupa'da yayın hayatına başladı. Birkaç yıldır yayında olan servisin Avrupa'ya gelmesiyle birlikte aylık 10 euro ücret ödeyenler şirketin müzik arşivini sınırsız kullanabilecek.

Huawei Müzik platformunun Avrupa pazarına açılacağı bir süredir konuşuluyordu ve beklenen nihayet oldu. 10 euro ücret karşılığında müzik arşivini kullanıcılarına açan şirket, bu alanda Spotify ve Apple Music ile rekabet edecek. Ancak rekabet oldukça çetin olacak gibi görünüyor; zira Spotify ve Apple Music çok büyük bir kitle tarafından tercih ediliyor ve Avrupa'da rekabetin iyiden iyiye kızışacağı söylenebilir.

Platformun Apple Music veya Spotify'dan kayda değer bir farkı bulunmuyor. Kullanıcılar yine aradıkları pek çok şarkıya kolayca erişebilirken, abonelik süresince telefondan veya bilgisayardan müzik dinleyebiliyor. Uygulama Huawei telefonlarda yüklü olarak geliyor; ancak başka bir telefon kullanıyorsanız da AppGallery bünyesinde Huawei Music uygulamasını telefonunuza indirebiliyorsunuz. 

Huawei Müzik, Avrupa genelinde kullanıma sunuluyor
 

Arşiv konusunda diğer iki platform kadar büyük olmasa da, zaman içinde Huawei Music'in arşivinin genişleyeceğini söyleyebiliriz. Huawei'nin bu yeni servisini Avrupa genelinde yaygınlaştırmak için özel kampanyalar düzenleyeceği de konuşuluyor. 
Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.